A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

| Ügyfélkapu

Karrier

Rendszerszervező

Rendszerszervező munkatársat keresünk, közigazgatási ügyfelünk számára készült rendszerünk továbbfejlesztését végző csapatunk erősítésére.

Feladatok

  • fejlesztési projektek tervezési, szervezési, tesztelési folyamataiban való részvétel;
  • üzleti, felhasználói igények felmérése, elemzése, jogszabályok értelmezése alapján specifikáció, logikai rendszerterv kidolgozása;
  • szakértői tudás kialakítása és a bevezetett rendszereknél support nyújtása;
  • kapcsolattartás az üzleti és fejlesztési, alkalmazás üzemeltetési, illetve harmadik fél beszállítói, fejlesztői csoportjaival;
  • felhasználóbarát képernyőtervek készítése;
  • a fejlesztések bevezetésével, élesítésével kapcsolatos feladatok előkészítése;
  • a fejlesztési dokumentációk (igényspecifikáció, rendszerterv, felhasználói kézikönyv) elkészítése;
  • a rendszerekben keletkező hibák kezelése, a hibajavítások koordinálása;
  • kisebb és nagyobb fejlesztések menedzselése, koordinálása, támogatása a kivitelezés és az utókövetés során is;
  • működő rendszerek továbbfejlesztéséhez igények megfogalmazása, gyűjtése, javaslatok kidolgozása;

 Elvárásaink

  • felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • üzleti szemléletű gondolkodás,
  • önálló tanulási igény és képesség,
  • komplex folyamatok és összefüggések megértése, átlátása,
  • proaktív személyiség

Előnyök

  • rendszerszervezői vagy fejlesztői tapasztalat;
  • közigazgatási, jogi területen szerzett ismeretek;
  • Java és webes technológiák ismerete;
  • szoftvertervezési és modellezési ismeretek;
  • XML technológia ismerete;
  • SQL ismeretek;
  • Figma eszköz ismerete;
  • szolgáltatás alapú megoldásokban, scrum módszertanban szerzett tapasztalat;
  • GitLab és /vagy JIRA és Atlassian termékek ismerete;
  • középszintű angolnyelv-tudás;
  • B kategóriás jogosítvány;

 Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet,
  • rugalmas munkaidő,
  • családbarát munkahely,
  • versenyképes juttatási rendszer,
  • home office munkavégzés, minden szükséges technikai eszközzel

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.